“Sektörde 21. Yıl... ’’

KALİTE VE ÇEVRE POLİTİKAMIZ

Kontaş Yapı olarak, imza attığımız projeleri global anlamda yaratıcı ve yenilikçi eserler olarak tasarlarız. Konseptten mimariye, sunulan yaşam standartlarından ek hizmetlere, her aşamada bu anlayışla hareket ederiz. Hayata geçirdiğimiz her projede en son teknolojileri uygularız ve yarattığımız yaşam alanlarında en yüksek kalite standartlarını sunmayı hedefleriz.

ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi, OHSAS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği Sistemi ve ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi doğrultusunda yüksek kalite standartlarını korumak ve devamlı olarak geliştirmek, iş güvenliği konusunda sürekli eğitim ve denetimlerle gereken tüm hassasiyeti göstermek, çevre duyarlılığımızı tüm projelerimize yansıtmak, Kontaş Yapı’nın Kalite ve  Çevre  Politikası’nı oluşturur.   

HAKKIMIZDA

Kurumsal kültüre, etik kurallara verdiğimiz değerle, güçlü ilişkiler, doğru projeler ve güvene dayalı etkili çalışmalarımızla, yatırım ortağınız olmaya hazırız.Mimar Sinan  önündeki kağıda bir çizgi çizmeden önce, bir şehrin geleceğini  değiştirecek olmanın heyecanını yaşardı. Gelecek nesillerin nasıl bir dünya da nefes alacaklarını, hangi binaya girmekten huzur ve gurur duyacaklarını hayal ederdi. Bu yüzden eserleri yüzyıllardır ayakta. Bugün Bizde Öylesi Hayaller Kurmanın Heyecanı İçindeyiz.  

Gayrimenkul sektöründe ki global deneyimimizle İstanbul’a iz bırakacak eserler kazandırmak için yola çıktık.  Şehrin silüetinden ilham, enerjisinden güç aldık. Merkezine insanı yerleştirip, çevresini geleceğin çizgileriyle yorumluyoruz.  Yenilikçi ve konforlu bir yaşam tarzını tasarlarken, gün geçtikçe hayallerinize dokunmayı hedefliyoruz.

GÜVEN

Şirketimiz güven kazanmayı tüm diğer kazançların üstünde tutar. Bizce sürdürülebilir başarının en temel öğesi ve kurum kültürümüzün en önemli değeri çalışanlarımızın, iş ortaklarımızın, müşterilerimizin ve toplumun bize olan güvenidir. Aynı şekilde Kontaş Yapı, her kademedeki çalışanının kurum adına ve bireysel olarak etik kurallara ve hukuka uygun hareket etmesini şart koşar.

BİREYE VE TOPLUMA SAYGI

Kontaş Yapı olarak yürüttüğümüz tüm projelerde, buna bağlı ve bundan bağımsız tüm faaliyetlerimizde çevreye ve topluma saygı ön planda gelir. Her türlü aktivitemizin çevre üzerindeki etkilerini maksimum şekilde gözlemler ve oluşabilecek negatif etkileri minimize etmek için gerekli önlemleri almakla ilgili her türlü sorumluluğu kabul ederiz

İş süreçlerimizin her aşamasında çalışanlarımızın, pay sahiplerimizin, iş ortaklarımızın, müşterilerimizin, projelerimiz çevresinde ikamet eden birey ve toplulukların beklentilerine ve ihtiyaçlarına değer verir, inanç ve görüşlerine saygı duyarız.

Topluma saygı ilkemiz çerçevesinde sosyal sorumluluk faaliyetlerini işimizin gereği olarak kabul eder, topluma, eğitime ve kültüre katkı sağlayacak projeler geliştirir, bu kapsamdaki projelere sürekli destek veririz.

MÜLKÜNÜZE DEĞER KATIN

KONTAŞ, sahip olduğunuz arazilere değer katmak için yanınızda yer almakta, alternatif çözüm önerileri ve yöntemler ile arazileriniz üzerinde projeler geliştirmeye talip olmaktadır…Arazi sahibinin özel beklenti ve ihtiyaçlarını değerlendiren KONTAŞ, proje geliştirme sürecinde arazi sahiplerine hukuki yardımda da bulunmaktadır. Arazinizin değerini artırmak, katma değer yaratıcı yatırımlar yapmak istiyorsunuz… Arazinizde proje geliştirme olanaklarını araştırıyor olabilirsiniz; Henüz arazinizi satmak istemiyor, bununla beraber araziniz üzerinde bir proje geliştirilmesi durumunda hangi fırsatlara erişebileceğinizi öğrenmek istiyorsunuz… Arazinizin değerli olduğunu biliyorsunuz. Ancak, proje geliştirme sürecinde arazi devir işleri ve yasal haklarınızın nasıl korunacağını bilmiyor ve bilgi sahibi olmak istiyorsunuz…

 

Arazinizde proje geliştirme konusunda bir teklif aldınız, daha iyi bir teklife erişip erişemeyeceğinizi merak ediyorsunuz… Emlakçısınız, müşterileriniz adına müşavirlik yapıyorsunuz; Müşterilerinizi arazilerini en iyi koşullarda değerlendirmek için görüşmeler yürütüyorsunuz. KONTAŞ, gerek müşterileri gerek arsa sahipleri gerekse diğer paydaşları için en uygun fırsatları sunmaktadır.